KURUMSAL

Hakkımızda

Dünyada ve ülkemizde her geçen gün artan elektrik enerjisi ihtiyaçlarını ve bu enerjinin tüketicilere ihtiyaçları doğrultusunda güvenli bir şekilde ulaştırılmasında müşteri memnuniyeti başta olmak üzere, güvenli ve ihtiyaçlara en iyi şekilde karşılık verme felsefesi ile yola çıktık. 2018 yılında kurulan şirketimiz Elektrik ve Elektronik Proje, Taahhüt, Orta ve Alçak Gerilim İşletme Bakım Sorumluluğu, Proje Danışmanlık ve Müşavir, Akıllı Ev Otomasyonları alanında faaliyet göstermektedir. Yaptığımız her işte başlıca amacımız, geçmişteki iş deneyimlerimizi geleceğe aktararak bu doğrultuda hız kesmeden, projelerimize artı değerler katarak, hizmet kalitesinden ödün vermeden müşteri memnuniyeti doğrultusunda zamanında ve doğru yapılacak işlerle, hem kendimizi geliştirmek hem de siz müşterilerimize sağlıklı diyalog kurarak daha güzel ve başarılı işlere birlikte imza atmaktır.

Değerlerimiz

Yatırımcıların ve işletmelerin beklentileri; ihtiyaçlarının çözümüne odaklanmış, güvenilir, yüksek kalitede hizmet veren, bilgi ve deneyimle donatılmış, yaratıcı ve dinamik kurumlarla çalışabilmektir. Sunduğumuz hizmet ve uzmanlık; elektrik enerjisinin kalitesi, kontrolü, güvenilirliği, sürekliliği ve optimizasyonu içindir.

Bazı değerlerimiz bizim için her şeyden ön planda gelir;

  • Tüm insanların yaşam kalitesini arttırmak için sosyal sorumluluklarımızı yerine getirmek, teknolojiyi insanlığın gelişimi için kullanmak,
  • Müşterilerimize, tedarikçilerimize ve çalışanlarımıza karşı dürüst olmak,
  • Faaliyetlerimizi; ekonomik gelişim, çevreyi koruma ve sosyal eşitlik çerçevesinde geliştirmek,
  •  Eğitimi ve deneyimiyle yenilikçi çözümler üreten, takımın bir ferdi olduğunu ve kişisel katkısını bilen, sorgulayan, sürekli gelişen ve geliştiren insan kaynağı yaratmak,
  • Çözüm üretmek, uygulamak ve geliştirmek için var olmak,
  •  Sürekli gelişim ile “elimizden geleni değil olması gerekeni” yapmak,
  • Müşteri beklentilerini aşarak, müşteriyi memnun etmek,
  • Kurumsal ticari faaliyetlerimize ve bireysel ilişkilerimize değer katmak,
  • Faaliyetlerini sistem ve standartlara bağlamış bir kurum olmak, kurum içinde merkezi demokratik bir yönetim anlayışı ile çalışmak,

Varoluş amaçlarımızın değerlerini oluşturmaktadır

Misyonumuz

Güvenilirlik Dürüstlük

“Güven” hayatımızda ve çalışma yaşamımızın her alanında vazgeçilmez ve değiştirilmezdeğerimizdir.

Müşteri Memnuniyeti

Müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerini anlayarak, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak, yaptığımız işlerde yüklendiğimiz misyonu yerine getirmek.

Kalite ve Sonuç Odaklılık

Sağladığımız hizmetlerde kalite standartlarına uygunluğu ve sorun değil, sonuç üretmeyi ilke edinmek.

Yenilikçilik ve Girişimcilik

İleriyi düşünmek, girişimci olmak, yeni fikirlere, yeni sistemlere, yeni yapılanmalara açık olmak ve bunları sahiplenerek yaptığımız uygulamalarda işimizin sonuna kadar arkasında olmak.

Sürekli Öğrenme ve Gelişme

Sürekli gelişen ve değişen teknolojideki yenilikleri takip etmek, teknik bilgi ve yönetimsel becerileri geliştirmeyi hedef almak.

Ekip Çalışması

Ortak amaç ve hedeflerimiz doğrultusunda; uyum ve iş birliği içerisinde bireysel değil ‘BİZ’ ruhuyla çalışıyoruz…